100 let skutečského fotbalu

Kdy: 17. 8. 2019 12:30 - 18:30

Kde: Sportovní areál

100 let skutečského fotbalu

V rámci 100 let skutečského fotbalu je připraveno několik utkání. Vrcholem bude utkání staré gardy Skuteč proti týmu Real TOP Praha, který je složen ze známých osobností společenského a sportovního života. Účast přislíbili: Leoš Noha, Jaromír Bosák, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Jan Šmíd, Ota Balage, Jiří Ployhar, Jarmil Škvrna a další. Poté bude následovat mistrovské utkání FK Junior Skuteč proti týmu Slavoj Cerekvice nad Loučnou.
Ve sportovním areálu bude připraveno bohaté občerstvení místních hasičů. Na fotbalové utkání je vstupné 100 Kč a výtěžek bude použit na dobročinné účely.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal)
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty Akce je vhodná pro děti

Sportovní areál, , Skuteč

Výtěžek bude použit na dobročinné účely