Co jsme komu všichni udělali?

Kdy: 8. 6. 2022 19:30 - 21:08

Co jsme komu všichni udělali

Třetí pokračování úspěšné francouzské komedie o jedné rozvětvené multikulturní rodině. Konečně poznáte celou početnou rodinu a s ní velké a početné problémy. Film Francie, český dabing.

Typ akce: kino-film (komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film))

Mládeži do 12 let nevhodný.

Claude a Marie Verneuilovi v prvním filmu provdali i čtvrtou dceru a ve druhém úspěšně udrželi všechny své dcery i jejich rodiny ve Francii. A právě když se jim je podařilo přesvědčit, aby nikam neodjížděli, nečekali, že všichni skončí v jejich malebném Chinonu a budou je mít víceméně pořád za krkem. Za péči a starostlivost se jim dcery i se svými rodinami chtějí odvděčit a využijí k tomu skutečnost, že Claude a Marie slaví čtyřicet let společného života. Začnou pro ně připravovat velkou oslavu v jejich rodinném domě, a protože to musí být oslava opravdu pořádná, pozvou do Francie i rodiče svých manželů. Claude a Marie tak budou muset pod svou střechou přivítat rodiče zeťáků Rachida, Davida, Chaa a Charlese. Tento „rodinný“ sraz slibuje, že bude hodně bohatý na nejrůznější události. Stačí k tomu už jen to, že tyto rodiny jsou z nejrůznějších koutů světa a rozhodně je nespojuje ani stejná víra. Nechte se překvapit a hlavně pobavit.

Co jsme komu všichni udělali? (2022) | ČSFD.cz (csfd.cz)

Datum vložení: 22. 5. 2022 22:13
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2022 22:37