Domácí štěstí hned (divadelní představení)

Kdy: 25. 10. 2019 19:00 - 21:00

Kde: Sokolovna

Domácí štěstí hned (divadlo)

V městské sokolovně se v pátek 25. 10. 2019 představí trojice herců Michaela Dolinová, Iva Hüttnerová a David Suchařípa v komedii inspirované seriálem Domácí štěstí, kterou napsal Jiří Just a režíruje Ondřej Kepka. Představení hry domácí@štěstí.hned začíná v 19:00 hodin.

Typ akce: divadlo (ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo), ostatní (divadlo))

Komedie, která vychází ze seriálu Domácí štěstí s Ivou Hüttnerovou. Jedná se o příběh manželského páru, který prožívá krizi. Zatímco ona se věnuje naplno své manažerské práci, manžel skládá hudbu a stará se o domácnost i o její pohodlí. Problémem je, že to takhle nefunguje. Najmou si hospodyni, připomínající strýce Pepina z Hrabalových Postřižin, která obrátí jejich život naruby. Připomene jim věci, na které dávno zapomněli a vrátí jim zpět jejich ztracené manželské štěstí. O tom, kdo nakonec opravdu potřebuje pomoc, vypráví tato komedie plná mouder a rad našich babiček i prababiček, které dosud nic nepřekonalo.

- PŘEDPRODEJ VSTUPENEK -

Domácí štěstí hned (divadlo)

Sokolovna, Jiráskova 533, Heřmanův Městec, 53803

Zdroj: SPOKUL HM, p.o.