Hana Křížková & Tomáš Savka (koncert)

Kdy: 15. 11. 2019 19:00 - 20:30

Kde: Synagoga

HANA KŘÍŽKOVÁ & TOMÁŠ SAVKA

Muzikálové a swingové melodie v podání dvou vynikajících interpretů Hany Křížkové a Tomáše Savky. Večer plný krásných melodií a poutavého vyprávění.

Typ akce: hudba (jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, jazz-blues-swing, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert)

Hana Křížková je známá především svým hostováním v muzikálech Drákula, Krysař, Mrazík, Monte Christo a mnoha dalších. Málokdo však ví, že její srdeční záležitostí je swing, šanson a blues. V průběhu večera se s diváky podělí nejen o své písně, ale i o pohled na život, na muziku, na své kolegy i své životní a trapasy.

Tomáš Savka se dostal do podvědomí diváků díky soutěži SuperStar. Od té doby však urazil velký kus cesty. Nepřehlédnutelný byl například v muzikálech Miss Saigon, Bídníci, Producenti, Tři mušketýři či Angelika.

- PŘEDPRODEJ VSTUPENEK -

HANA KŘÍŽKOVÁ & TOMÁŠ SAVKA

Synagoga, Havlíčkova 809, Heřmanův Městec, 53803

Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru Heřmanův Městec nebo online na www.spokul.cz.

Zdroj: SPOKUL HM, p.o.
Datum vložení: 30. 5. 2019 18:55