Jumanji: Další level

Kdy: 6. 12. 2019 17:15 - 19:18

Jumanji: Další level

Hra se změnila a přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, ale i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah. Pokračování akční dobrodružné komedie USA, český dabing.

Typ akce: kino-film (akční film, akční film, akční film, akční film, akční film, akční film, akční film, akční film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film))

Mládeži přístupný.

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Rezervace

Datum vložení: 24. 11. 2019 8:22