Ledové království II

Kdy: 22. 11. 2019 17:30 - 19:19

Frozen

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Pokračování jednoho z nejúspěšnějších animovaných filmů všech dob. Animovaný dobrodružný film USA, český dabing. = HIT - není možná rezervace míst. =

Typ akce: kino-film (animovaný film, animovaný film, animovaný film, animovaný film, animovaný film, animovaný film, animovaný film, animovaný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), muzikálový film, muzikálový film, muzikálový film, muzikálový film, muzikálový film, muzikálový film, muzikálový film, muzikálový film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film)

Mládeži přístupný.

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

ON-LINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Filmový hit - logo