Pět nocí u Freddyho

Kdy: 23. 11. 2023 17:30 - 19:19

Pět nocí u Freddyho

Přežít pět nocí může být neskutečná dřina. Zvlášť když jste nočním hlídačem v uzavřené pizzerii, ve které straší. Sci-fi thriller USA, české titulky.

Typ akce: kino-film (horror (film), horror (film), horror (film), horror (film), horror (film), horror (film), horror (film), horror (film), horror (film), sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, sci-fi film, thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film))

Mládeži do 12 let nevhodný.

V kůži Mika (Josh Hutcherson), hlavního hrdiny Pěti nocí u Freddyho, byste určitě být nechtěli. Sám pečuje o desetiletou sestru Abby a dosud se nevyrovnal s neobjasněným zmizením dalšího sourozence před více než deseti lety. Čerstvě bez práce a s perspektivou, že přijde o Abbyino opatrovnictví, přijme práci nočního hlídače v uzavřené pizzerii Freddyho Fazbeara. Na první pohled se to může zdát jako pohodová a nenáročná práce, jenže Mike záhy zjistí, že Freddyho restaurace skrývá četná překvapení a že většina z nich není ani trochu příjemná. Nevysvětlitelné události, do nichž se Mike zaplétá čím dál víc, ho postupně zavedou situace, která připomíná tu nejděsivější noční můru, jakou si můžete představit. Zdánlivě nudná šichta se tak mění v boj o život, ve kterém soupeř nehraje ani trochu podle pravidel.

Pět nocí u Freddyho (2023) | ČSFD.cz (csfd.cz)

Rezervace

Datum vložení: 29. 10. 2023 19:55