Snow Film Fest 2019

Kdy: 30. 11. 2019 16:00 - 21:00

Snow Film Fest 2019

Zažij dobrodružství na plátně kina! Ty nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce. Hostem večera bude Libor Dušek – etnolog, horolezec, extrémní lyžař, hudebník, literát, filmař, muž milující ženy, skály a hory.

Typ akce: kino-film (filmový festival, filmový festival, filmový festival, filmový festival, filmový festival, filmový festival, filmový festival, filmový festival, filmový festival), ostatní (přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška)

Jsme dobrodruzi a sportovci, cestujeme do ciziny i po naší vlasti. Hlídáme předpověď počasí a sněhové podmínky, abychom ve vhodnou chvíli stáli na svahu, na vrcholu a nebo u oblíbeného bufetu na křiřovatce turistických cest. A tam je nám dobře… Jenže mnohem častěji chodíme z práce pozdě domů po špinavé ulici. Snow Film Fest přináší prostřednictvím špičkových outdoorových filmů dobrodužství do všedních dní. Svým rozsahem je největší akcí svého druhu u nás. Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během října až prosince zavítá do všech českých i slovenských regionů.

V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické pustiny i sportovní fanoušci.

Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída.

Hostem večera bude Libor Dušek – etnolog, horolezec, extrémní lyžař, hudebník, literát, filmař, muž milující ženy, skály a hory.

Doba trvání: 5 hodin

Datum vložení: 4. 11. 2019 17:36