Tříkráloví sbírka 2020

Kdy: 4. 1. 2020 8:00

Kde: Kostel sv. Bartoloměje

Tříkrálová sbírka

Oblastní charita Pardubice tradičně organizuje na Pardubicku již dvacátý ročník Tříkrálové sbírky.
V Luži sbírka tradičně proběhne ve spolupráci s římskokatolickou farností v sobotu 4. ledna 2020.
Do největší dobrovolnické akce v České republice se může zapojit každý, kdo chce přinášet radost a zároveň pomoci s dílem Charity. Jako dobrovolníky rádi přivítáme jednotlivce i celé rodiny – babičky, dědečky, maminky a tatínky s dětmi, kteří svátek Tří králů využijí k návštěvám blízkých a sousedů a spolu s přáním do nového roku ponesou dobrou zprávu do světa a zároveň pomohou Charitě v péči o lidi v nouzi. Dobrovolníci starší 15 let se mohou stát vedoucími skupinek Tří králů. Každý vedoucí bude vybaven průkazem a zapečetěnou pokladničkou s logem Charity. Dobrovolníky, kteří se chtějí do Tříkrálové sbírky zapojit, prosíme o kontaktování paní Mgr. Marie Hubálkové (nejlépe již před Vánoci) na hubalkova@charitapardubice.cz či na telefonu 777 736 015.
Jako každý rok většina prostředků vybraných při Tříkrálové sbírce zůstává pro pomoc v regionu. V roce 2020 bude největší část výtěžku sbírky v regionu použita na vybudování paliativní ambulance Domácího hospice a rozšíření Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi v nouzi a Služeb pro pěstouny.
Oblastní charita Pardubice je jedním z největších poskytovatelů sociálních a zdravotních služeb na Pardubicku a přispívá k tomu, aby rodiny mohli zůstávat spolu i v náročnějších podmínkách, kdy naši blízcí potřebují zvýšenou péči a pomoc.
O službách pardubické Charity se dozvíte více na www.pardubice.charita.cz nebo na www.facebook.com/charitapardubice.
Všem dárcům a dobrovolníkům Tříkrálové sbírky předem děkujeme za důvěru, pomoc a štědrost.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, charitativní akce/sbírka)
Akce je vhodná pro děti

Tříkrálová sbírka