Václav Hudeček a Lukáš Klánský

Kdy: 3. 11. 2019 17:00 - 18:30

Kde: Synagoga

Václav Hudeček

Koncert českého houslového virtuosa Václava Hudečka, který patří díky své technické suverenitě a emocionálně bohaté a okouzlující interpretaci ke stálicím koncertního umění. Na programu koncertu budou skladby Mozarta, Beethovena, Chopina a Dvořáka.

Typ akce: hudba (koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, koncert, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba, vážná hudba)

Český houslový virtuos Václav Hudeček patří díky své technické suverenitě a emocionálně bohaté a okouzlující interpretaci ke stálicím koncertního umění. Od mládí vystupoval na nejprestižnějších pódiích jako jsou Carnegie Hall, Royal Festival Hall, Suntory Hall, Osaka Festival Hall nebo Sydney Opera a s nejlepšími světovými orchestry. Je nositelem řady prestižních cen a vyznamenání.

Lukáš Klánský patří k nejvýznamnějším a nejžádanějším českým klavíristům mladé generace. Díky oceněním na mnoha mezinárodních soutěžích a úspěšným vystoupení na festivalech v ČR, ale i v Evropě, se stal jak vyhledávaným sólistou, tak komorním hráčem. V roce 2014 získal jako člen Lobkowicz Tria první cenu na Mezinárodní soutěži Johannese Brahmse v rakouském Portschachu.

Na programu koncertu budou skladby Mozarta, Beethovena, Chopina a Dvořáka.

VÁCLAV HUDEČEK a Lukáš Klánský

Synagoga, Havlíčkova 809, Heřmanův Městec, 53803

Přeprodej abonentek na cyklus Hudebních večerů zajišťuje od 1. 6. 2019 Turistické informační centrum Heřmanův Městec.

Zdroj: SPOKUL HM, p.o.
Datum vložení: 10. 5. 2019 11:04