Valhalla: Říše bohů

Kdy: 4. 12. 2019 18:00 - 19:45

Valhalla: Říše bohů

Osud světa je v jejich rukou. Výpravná fantasy založená na severských bájích a mýtech o Valhalle, kam za doprovodu valkýr přicházejí padlí bojovníci. Dánský dobrodružný fantasy film, český dabing.

Typ akce: kino-film (dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, dobrodružný film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, fantasy film, thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film), thriller (film))

Mládeži do 12 let nevhodný.

Výpravná fantasy založená na severských bájích a mýtech o Valhalle, kam za doprovodu valkýr přicházejí padlí bojovníci. Odin, Thor, Loki a další bohové z Valhally se musí postavit svému osudu a odvrátit Ragnarok, zánik svůj i celého světa. Ze zajetí se totiž osvobodil obrovský vlk Fenrir a bohům hrozí ta úplně poslední bitva s odvěkým nepřítelem, s divokými obry. Svou roli v jejich boji sehrají i dvě děti, které si ze světa lidí přivedl Thor jako své sluhy. Po pestrobarevném zpracování od Marvelu přinášejí pohled na severské báje samotní seveřané, v opravdovějším, drsnějším a temnějším stylu Vikingů.

Rezervace

Datum vložení: 24. 11. 2019 8:05