Obec Mrákotín
Obec Mrákotín
a osada Oflenda

Vánoční pošta pro děti 27.11.2021

Kdy: 27. 11. 2021 13:00 - 16:00

Kde: Ronov nad Doubravou- náměstí - park

vánoční pošta

Vánoční pošta pro děti - děti, přineste psaní pro Ježíška na vánoční trhy v sobotu 27.11.2021 a ronovští skauti zprostředkují vánoční poštu.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu, rozsvícení vánočního stromu)

Každý z nás si jistě pamatuje, jak psal na Vánoce svá přání Ježíškovi. Některé děti dávají dopisy za okno, kde si je Ježíšek vyzvedne, a pak netrpělivě čekají, zda se jejich přání splní. Letos poprvé mohou děti z Ronova využít Ježíškovu poštu. To, co by si přály nejvíce najít pod vánočním stronečkem, mohou děti Ježíškovi napsat nebo nakreslit. Svá napsaná nebo namalovaná přání děti přinesou s sobotu 27.11. od 13 - 16 hodin na vánoční trhy v Ronově. Budou tam na ně budou čekat ronovští skauti, kteří zprostředkují vánoční poštu.

vánoční pošta

Další informace

Adresa místa konání

Ronov nad Doubravou- náměstí - park, , Ronov nad Doubravou

Časová náročnost

Doba trvání: 180 minut

Organizátor

Město Ronov nad Doubravou
Zdroj: Město Ronov nad Doubravou
Datum vložení: 4. 11. 2021 15:11
Datum poslední aktualizace: 4. 11. 2021 15:46

Rychlý kontakt

Obec Mrákotín
Mrákotín 52
539 01 Mrákotín
tel. 469 350 934
datová schránka    tv2b2sx
č. účtu 3241365389/0800
starosta@obecmrakotin.cz

Úřední hodiny
pondělí, středa
18–19

Sociální sítě

Sledujte nás na facebooku

ČEZ distribuce - plánované odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

google-play-downloadapp-store-download

Mapový portál

 

Mapový portál

 

Regionální sdružení

Mikroregion Skutečsko - ležáky

 

Mikroregion Hlinecko