Velká bankovní loupež

Kdy: 17. 3. 2020 19:00 - 21:20

Kde: Kulturní klub Skuteč

Velká bankovní loupež

Jak to dopadne, když se protřelý kriminálník, přihlouplý bachař a nedobrovolně i nesmělý kapesní zloděj rozhodnou ukrást z banky diamant nesmírné hodnoty, se můžete podívat v crazy komedii Velká bankovní loupež, kterou v české premiéře nastudovalo Východočeské divadlo Pardubice.

Typ akce: divadlo (činohra, činohra, činohra, činohra, činohra, činohra, činohra, činohra)
Bezbariérový vstup na akci

Základem londýnského hitu je situační komedie, kterou doplňuje řada fyzických gagů, inspirovaných filmovou groteskou. To vše autoři v některých scénách kombinují s absurdním humorem v montypythonovském stylu, žánr parodie zde zastupují citace různých světoznámých děl. Svižné tempo, příchuť padesátých let, dobré načasování situací a vtipů, chytlavý rock´n´roll a  tradičně kvalitní herecké výkony, to jsou hlavní atributy této akční lupičské komedie.

Kulturní klub Skuteč, Rubešova 525, Skuteč, 539 73

Kulturní klub Skuteč