Zakletá jeskyně (předpremiéra)

Kdy: 1. 6. 2022 17:30 - 19:08

Zakletá jeskyně

Nová pohádka vypráví pověst o zázračné jeskyni, v níž jsou uložené vzácné poklady. Kromě soli, kterou lidé potřebují nejvíce, jsou zde i drahokamy. Toho, kdo by chtěl některý z nich odnést, ale postihne dávná kletba. =Předpremiéra filmu u příležitosti Mezinárodního dne dětí.=

Typ akce: kino-film (pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, pohádkový film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film, rodinný film)
Akce je vhodná pro děti

Zázračná jeskyně obsahuje vzácné poklady, sůl a drahé rubíny. Horníci si z ní můžou vzít tolik soli, kolik potřebují, ale z rubínové síně v samém středu jeskyně si nesmí nic odnést. Toho, kdo si rubíny vezme, postihne kletba. Rychtářova dcera Lena přesto po tomto vzácném drahokamu z hlubin jeskyně zatouží a i přes varování sestry Ady nedokáže svou touhu překonat. Její lehkovážný čin tak uvede do pohybu události, jejichž následky naruší křehkou rovnováhu celého království a postihnou i Lenu. Zakletou Lenu dokáže osvobodit pouze člověk s dobrým srdcem, který vrátí ukradený rubín zpět do srdce jeskyně. Ten nyní zdobí koruny zlé královny Berty. Podařilo by se to snad pouze jejím dvěma nevlastním synům, princům Zachovi a Cyrilovi. Ti jsou však plní pýchy a marnivosti a o neštěstí ostatních se nestarají. Když z vůle macechy Berty o všechno sami přijdou a stanou se závislými na pomoci ostatních, pak teprve pochopí, že je jejich povinností bojovat za spravedlnost pro všechny. Jejich odměnou je nejen to, že najdou vlastní odvahu, laskavost, schopnost obětovat se, ale i zjištění, že objeví pravou lásku.

Zakletá jeskyně (2022) | ČSFD.cz (csfd.cz)

Plné vstupné: 140 Kč Snížené vstupné: 120 Kč
Sleva 20 Kč pro děti do 15 let.

Datum vložení: 21. 5. 2022 23:27
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2022 23:34