Ženská na vrcholu

Kdy: 8. 11. 2019 19:30 - 21:15

Ženská na vrcholu

Když láska přemůže i bod mrazu. Anna Polívková, Martin Dejdar, Boleslav Polívka, Jana Preissová a další v zimní romantické komedii. Nový český film. HIT - Na tento film nelze rezervovat vstupenky.

Typ akce: kino-film (komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film), romantický film, romantický film, romantický film, romantický film, romantický film, romantický film, romantický film, romantický film)

Mládeži přístupný.

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí  na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synkem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá na vysokohorské chatě Samota, kde samotářský horal Richard (Martin Dejdar) provozuje adrenalinové sporty, žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem (Marek Němec), uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že  její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka),  aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

ON-LINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Filmový hit - logo